Konu: Altcoin
Tekil Mesaj gösterimi
Okunmamış 8.10.2019, 13:07
Üye

Etiketlendi : 9 Yazıda
Etiketlendi: 0 Başlıkda

Alıntı:
NoEroin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Btc'den başkası yalan çıkıyor.
Altcoin alıyorsun Btc arttırmak için, pat diye düşüyor.
Altcoin alıp saklamak pekte mantıklı değil malesef.

He borsaya 0.01 satoşiden giren alırsın 0.10 şatoişeden satarsın ona birşey diyemem.
Ama altcoinlerden şu ana kadar bir hayır görmedim hep zarar yazıyor.
altcoin riskin bol olduğu ama kazancın da btc ye nazaran yeri geldiğine 200-300 kat daha mümkün olduğu bi ortam. 5k doları 345k dolara sadece altcoinde çıkarmışlığım var. hatta tek bi yanlış twite aldanıp 600k dolar zarar etmişliğim de. zclassic almıştım 3000 tane 3-3,5 dolardan. 35 dolardayken uzmancoin twitter hesabından b2x çatallanma geliyor twitine aldanıp altlardan çıkıp btc ye geçeyim mantığı yüzünden satmıştım tümünü. ben sattıktan 2 hafta sonra tanesi 240 dolardı. b2x olayı da yalan habermiş öyle bi şey yaşanmadı. bildiğiniz gibi bi önceki bch çatallanmasında tüm altcoinler çökmüş para btc ye aktarılmıştı. o yüzden ben de aynı şey olur diyip satmıştım, o gün o twiti görmesem 600k dolardan fazlası ediyordu elimdeki miktar ama şanssızlık işte. bu hikayeleri anlatma nedenim de btc de bu ihtimaller pek söz konusu değil. elbette zararlar da büyük oluyor fakat 20k dolardan 3k ya düşen btc için de aynısını söylemek yanlış olmaz. 1k hatta 500 dolara düşse kimse çıkıp bi şey diyemezdi yine, bekleniyordu bile.

buyrun attıkları twit bu

bu da benim bu twite attığım cevap

bu da twitter linki https://twitter.com/uzmancoin/status/946086287303495687

kafada canlanması için grafik.

alış :

satış :

2 hafta sonrası :

Konu freusty tarafından (8.10.2019 Saat 13:27 ) değiştirilmiştir.