Konu: 26 olmuşuz
Tekil Mesaj gösterimi
Okunmamış 8.10.2019, 14:16
Yasaklanmış

Etiketlendi : 0 Yazıda
Etiketlendi: 0 Başlıkda

Alıntı:
freusty Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
forumu öğrenenlerin çoğu o mübarek video sayesinde gelmiştir o dönemde :d ben de o gruptanım. hatta iddaa taktikleri diye aratıyordum youtube da o kadar leş bi dönemdeydim zarar üstüne zarar cebimde kalan son parayla bi taktik bulup onunla kupon yapayım diyodum. sağda önerilen videolarda serkan hocamın videosuna rastgeldim. bu ne tür bi tuzak kim bilir diyip yan sekmeye attım, akşam uygun olunca açıp izlemeye başladım. inanmaya inanmaya bi yandan dediklerini yapıyor youtube hesabı açıyor adsense oluşturuyordum. ilk 1 hafta falan 0.01 kuruş falan alıyorduk para mara yok izlenim de yok. sonra fetö nün allah evinize ateşler salsın videoları çıktı piyasaya. öğrenciler bunun parodisini yapmış aldım kanala attım aylık 600 lira maaşla çalışan adam orada geceden öğlene 96 lirayı görünce kurt kan kokusunu almış oldu ve bi daha yakasını bırakmadık :d 2016 da altcoin piyasalarına yönelince youtube dan uzaklaşmıştım her şey zorlaşmıştı zaten, 2018 başındaki zirve dönemimizden bu ana dek sürekli çöküşe geçince tekrar youtube a döndük. vay be.
şuan youtube dan kazanıyomusunuz ?