Tekil Mesaj gösterimi
Okunmamış 17.11.2019, 21:50
Y4LN1Z_PR3NS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye

Etiketlendi : 16 Yazıda
Etiketlendi: 3 Başlıkda
Lightbulb CepOnay.com | Facebook, Instagram, Whatsapp, Google için En Hızlı ve En Uygun SMS Onayı >>> CEPONAY.COM

Site adresimiz : https://www.ceponay.com/

Beklenen Güncelleme Geldi!

Son gelen güncellememiz ile beraber alternatif servisler ekledik. Bunun yanında API hizmetimiz de devreye girdi. Böylece kendi servislerinize veya websitenize API ile servislerimizi kullanıp siz de para kazanabilirsiniz. Bu fırsattan yararlanmak şimdilik çok basit. Tek yapmanız gereken üye olup sol tarafta yer alan menüden API Dokümantasyonu'na tıklayıp, kodunuza erişmek!

Ebay, Paycell ve Papara servislerimiz eklenmiştir.

Not: Paycell kısa sürede bittiğini bildiğimiz için mümkün olduğunca eklemeye çalışıyoruz, sabrınız için teşekkürler!

Site adresimiz : https://www.ceponay.com/

Sitemizde bulunan servisler dışındaki platformlarda da yine doğrulama yapabilmek için bizlere danışabilirsiniz ayrıca sitemizde eksik olduğunu düşündüğünüz servisleri bildirebilirsiniz..

Hesabınıza gelen numaraya talep ettiğiniz onay kodu gelmeden ücret kesilmez ve iptal edilebilir. !

Tüm dünya geneli ve TÜRKİYE dahil 67 farklı ülke ve 18 servis çeşidi hizmetimizde mevcuttur.

Servislerimiz: (Farklı servisler için sitemizdeki Destek bölümünden veya Whatsapp üzerinden iletişime geçiniz: +14582436793)

Facebook, Instagram, Twitter, Whatsapp, Spotify, Snapchat, Microsoft, Google (Gmail), Youtube, Steam, Telegram, Airbnb, Discord ve Diğerleri daha fazlası için sitenizi ziyaret ediniz.

Sistem Aktif !

SİZ İSTEYİN BİZ EKLEYELİM DESTEK OLALIM!
İstediğiniz Ülke ve Servisi sizler için aktif ediyoruz!

Not: Referans olarak konuya ilk yazan 5 kişiye 2 TL site bakiyesi verilecektir.
Referanslarımız verilmiştir.
Alıntı:
kingofcs61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
sistemi denedim sms sorunsuz geldi işe yarıyor

böyle devam ederse sürekli çalışırım ve herkeze tavsiye edeceğim
Alıntı:
fatihbaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
sistemi ancak test edebildim,gayet güzel.sorunsuz bi şekilde verilen deneme bakiyesini kullandım şimdi.
Alıntı:
Psi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
vermiş oldunuz hizmetdenn memnun kaldım telegram da kullandım anında mesaj geldi

hayırlı işler diler başarılarınızın devamını dilerim
Alıntı:
Cryable Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sistemi deneme imkanım oldu, WhatsApp ve Instagram onay kodu alma sistemi düzgün bir şekilde işliyor fiyatlandırma uygun teşekkürler.

Konu Y4LN1Z_PR3NS tarafından (1.09.2021 Saat 19:57 ) değiştirilmiştir.
Reklamlar