Tekil Mesaj gösterimi
  #1  
Okunmamış 27.11.2019, 22:04
T.C. Kimlik Onaylı Sms Onaylı
LÜ***** ÇE*****
Üye
 
Üyelik tarihi: 28.07.2018
Nereden: Ankara-İstanbul
Mesajlar: 138
Etiketlendi : 3 Yazıda
Etiketlendi: 0 Başlıkda
Lightbulb Çalışma Ortakları | Özgün Fikirleriniz ? | İş Talepleriniz

Teşekkür;mesajımı onayladığınız için öncelikle teşekkür ederim.
|Spoiler| Bu konu sponsorlu ortaklık talebi içerir

Merhabalar dostlar,önce biz kimiz ?
Biz yaklaşık 20 gün önce aşağıdaki çalışma ortamını,-biraz geç kalmış gibi hissetsek de- şükürler olsun kurmuş olan kafadar 5 kişiyiz , ekip olarak aramızda web tasarım uzmanı sayılacak 1 kişi (php,html),profesyonel fotoğrafçı olan 3 kişi (aynı zamanda turizm sektöründe yazları faal olarak işlettikleri bir fotoğraf dükkanı mevcut),ingilizce ve rusçayı aktif şekilde konuşup,yazma becerisine sahip 2 kişinin bulunduğu bir ekibiz.

Yaklaşık 15 gün önce lisanslı oyuncaklarla çocuk kategorisine (ing.) girdik fakat çocuk kategorisinde gelişen durumları yeniden anlatmama gerek yok.... ama biz tabiki aldığımız ürünlerinin videosunu profesyonelce çekmeye ve yüklemeye devam ediyoruz.
Diğer taraftan autodesk maya animasyon çalışmalarımıza başladık lakin biliyorsunuz youtube gerçekten sabır işi,evet sabırlıyız ve inançlıyız fakat bunun yanında yapabileceklerimizin farkına varmak istiyoruz,biliyorum web üzerinde kazanç sağlayan tek sistem youtube sistemi değil,tam da bu konuda sizden yardım almak,düşünenler olursa ortak bir farklı gelir sistemleri üzerinde çalışmak yada sizlerin web üzerinde yapılacak iş taleplerinizi gerçekleştirmek istiyoruz.

>Yapabileceklerimiz ,
Şuan için çocuk kategorisi kanalız var ve video üretmek yada ürettirmek istiyorsunuz.,isterseniz belirli ücret karşılığında ,isterseniz kazanç ortaklığı veya nasıl 2 taraf içinde uygun gözüküyorsa sizin video içerik üretebiliriz.

>Yine herhangi bir kategoride kazanç sağlayan bir kanalız var ve içerik üretmeniz lazım,olağan şartlar var ise(şuan için masa çekimleri) biz yine farklı kategoride içeriklerinizi,üretebilecek becerilere sahibiz.

>Web üzerinde farklı gelir sistemleri üzerinde çalışıyorsunuz yada kazanç sağlıyorsunuz fakat elinizdeki ürünleri yada nesneleri saydam şekilde e-ticaret sitenize,farklı siteler profesyonelce aktarmak için ekipmanınız yada stüdyonuz yok,
biz yine ürünlerinizi,istediğiniz objeleri,sizleri dahi profesyonelce fotoğraflayıp teslim edebiliriz.

>Uzun lafın kısası dostlar ihtiyacınız olan ve fotoğraf,video,wordpress,web üzerinde iş yükünüzü hafifletip 2 tarafı da memnun edecek bütün dijital iş taleplerinize talibiz.https://i.imgyukle.com/2019/11/27/RH4NIQ.jpg

Demo Videomuz: https://yadi.sk/i/c9wRte5CPzcgvQ

Skype İletişim Adresimiz; [email protected]
Alıntı ile Cevapla
Reklamlar