Tekil Mesaj gösterimi
Okunmamış 9.01.2020, 18:54
Web_Scripti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye

Nereden: 01 / 34
Etiketlendi : 5473 Yazıda
Etiketlendi: 13 Başlıkda

1) Tüm sitelerin içerik linkini girerek, içeriği anında videoya dönüştürün.

2) Açıklama düzenleme bölümü eklenmiştir.
a) Açıklama kısımlarındaki istemediğiniz alanları silerek tekrardan yerleşimi otomatik yaptırabilir.
b) Açıklamaları rastgele yerine cümle sonraları ile ayırabilirsiniz.
c) İçerik ile ilgili elinizde başka metin varsa, veya bir sitenin içerik metnini sistem bulamadıysa. Siz kopyalabilir ve tek tuşla sayfalandırabilirsiniz.

Alıntı:
original Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ama en çoğunlukla kullanım şuanda bir websitesi içeriğini otomatik videoya çevirme ile yapılıyor.

Hocam herhangi bir web sitenin linkini verdiğimizde site içeriğinden video üretebiliyormu ?
videoyap a baktım göremedim.
Senin mesajını görünce dedim ki, günde 30 a yakın arkadaş bu özelliğin yerini soruyor. En iyisi bu özelliğe sitenin menü özelliği yapayım dedim ve bu yenilikle birlikte kullanımı çok kolay olmuş oldu.

Alıntı:
takendown Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
@Web_Scripti
siteden yazdım pmden yazdım 2 gündür hiç cevap alamadım bide burdan yazayım bakayım

OAuth izin ekranında youtube upload vs ekledikten sonra videoyap.com sitesini ekleyip kaydete bastığımda sizdeki ekran çıkmıyor kimlik bilgileri kısmı çıkmıyor
doğrulama durumu:doğrulama gerekiyor diye biz yazı çıkıyor
Geç dönüş için kusura bakma hocam, yazılım geliştirmekten dolayı ve aşırı destek ticketlara gelmesinden dolayı dönüş sağlayamadım. Bugün gece kalan herkese cevap vereceğim inşAllah.

Hocam geçen hafta firefox eklentisini çıkardım, eklentiyi kurarak tek tuş ile kanalı sisteme bağlayabilirsiniz.

Bu arada geçen hafta google o sayfayı değiştirdi. Eklentisiz yapmak isterseniz kimlik sayfasına artık otomatik geçmiyor, o aşamaya gelince sol bölümdeki kimlik bilgilerine tıklayarak devam edebilirsiniz.