Tekil Mesaj gösterimi
Okunmamış 15.01.2020, 08:36
Mehmet26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye

Etiketlendi : 2 Yazıda
Etiketlendi: 0 Başlıkda
Mehmet26 - İCQ üzeri Mesaj gönder

Alıntı:
baris13 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Dilerseniz ben şuan ki sorularınızın ve sorabileceğiniz tüm soruların cevaplarını size şimdiden yazayım. Hem de konu örnek teşkil ederse başka kişilerde faydalansın.

Başkasından numara almanızı tavsiye etmem, herkesin farklı bir gmaili olabilir belki zamanında o numarayı gmail ile birlikte adsenselerine eklemiş olabilirler. Riske atmaya gerek yok, sanal bir numara satın alın onay için 2-3 tl onay işini halledersiniz.

İp değişmeyi unutursam diye bir şey yok. Yani sizin kalıcı bir ip adresiniz yok zaten, şimdi modemi resetlediğiniz de ip değişecek, yada vds ile giriş yapıp ya da başka tarayıcı ile giriş yaptığınızda. Yani eski ip gideceği için , bundan sonra ki girişte çerez vb silmeseniz de kullandığınız ip farklı olduğu için sorun yok. Demek istediğim şu, ilk adsense xxx.xxxx.xx.xx ip ile açıldı sonra ki yyyy.yyy.yyy.y ile yani çakışmaları imkansız. Ama içinizde ki korkuyu şöyle geçireyim, bir ajans olduğunuzu onlarca web adsense, youtube adsense, google play books ve admob müşterileriniz olduğunu ve onların hesaplarını iş için sürekli kontrol ettiğinizi düşünün. Yani aynı pc de, farkı kişilere, farklı bilgilere ait ve farklı ip adreslerinden açılmış temiz hesaplara girmenizde hiç sorun yok. Çünkü hepsi tamamen temiz.

Adres yerine apartmanda oturuyorsanız bir iki kat alt-üst komşunuzu yazın. Aynı adres olmasın, komşunuza pin gittiği zaman zaten zarfı size verecektir. Ya da müstakil evdeyseniz bir bakkala, kafeye vb yönlendirin tanıdığınızın oraya göndersinler.

Daha sonra iban eklerken farklı banka olayı gelecek aklınıza, google ödeme yaparken iban bazlı gönderim yapar. Ad soyad çakışmasın diye tamamen kafadan sallayıp adı soyadı, ibanı doğru ekleyip çekimlerinizi yapabilirsiniz.

Yinede benim önerilerime geçersek ;

Çerezlerinizi, ip adresini zaten sürekli değişin. Modeme reset atmak 10 saniye, geçmişi hep silin. Temiz tutun.
Hesaplarınızı kendiniz açın, 2-3 tl verip onay almak varken başkalarının açtıklarına güvenmenizi tavsiye etmem kendiniz bilin.
Her adsense hesabınıza tek içeriğinizi ekleyin. Tek adsense de hem youtube hem web ve bir kaç adet kanal,site tutmayın yoksa biri politikadan gitti mi güm hepsi gider geri sıfır tolerans.

Eğer ip değiştirmeyi yapmış bile olsanız, yapamadığınızı düşünüyorsanız bir internet kafeden ya da bir arkadaşınızın telefonundan vb halledebilirsiniz.

Çözümler var siz rahat tutun içinizi
Gerçekten soracağım sorulara tek seferde cevap vermissiniz Allah razı olsun birtek şunu anlayamadım şimdi iki adsense hesabım var diyelim ve ikisinde onaylı ve ben yanlışlıkla çerezleri silmeden ve ip değiştirmeden girdim ikisinede hesapları banlarlar mi yoksa ikisinede ayrı bir telefon mu kullanalım ?