Tekil Mesaj gösterimi
  #1  
Okunmamış 10.02.2020, 21:59
mNote - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
T.C. Kimlik Onaylı Sms Onaylı
Administratör
 
Üyelik tarihi: 27.05.2013
Nereden: Youtube
Yaş: 35
Mesajlar: 5,870
Etiketlendi : 3237 Yazıda
Etiketlendi: 22 Başlıkda
Arrow T.C Kimlik ve Telefon Doğrulama Sistemimiz Aktif

Merhaba Arkadaşlar,

Bugün itibari ile T.C kimlik ve SMS doğrulama sistemi aktif edildi. Sistem ile hedeflediklerimiz. Onaysız üyelerin kefalet sistemi ve ücretli üyelik dışında alternatif bir onaylama yöntemi sunmak. Ücretli üyelik sonlandırılmıştır. Forumda ticaret yapan üyeler için güven arttırmak. Alışveriş yapan üyelerimiz için ise güvenliği daha da arttırmaktır.

Onaysız Üyeler

Onaysız üyeler TC kimlik numaraları ve Telefon numaralarını doğrulayarak üyeliklerini onaylayabilir.

Üyeliğinizi onaylamak için.Profiliniz sekmesinden Hesabı doğrula diyerek ilgili adrese ulaşabilirsiniz. veya linke tıklayarak doğrulama yapabilirsiniz.

https://www.ytpara.com/profile.php?do=dogrulaMevcut üyeler

Yukarıdaki link ile doğrulama sayfasına ulaşabilir ve üyeliğinizi doğrulayabilirsiniz.

Doğrulama yapan üyelerimizin profillerinde TC kimlik ve Telefon doğrulaması simgelerini görebilirsiniz.Üye adınızın hemen altında Adınız ve Soyadınız gizli şekilde gösterilir. Profil gizliliği ayarlarından Adınızı Soyadınızı tamamen gizleyebilir , şifreli yada açık şekilde görülecek şekilde ayarlayabilirsiniz.

https://www.ytpara.com/profile.php?do=privacyAlışveriş yaparken satıcıdan profilini onaylamasını talep edebilir ve ödeme yapılan isimle uyuşup uyuşmadığını kontrol edebilirsiniz.

TC kimlik numaralarınız şifreli şekilde saklanır ve geri dönüşü mümkün değildir. Herhangi bir anlaşmazlık ve dolandırılma durumunda TC kimlik numaralarına erişemeyeceğimizi bilmelisiniz. Multi üyelikleri engellemek ve alışveriş sırasında ödeme yapılan üyenin isim kontrolü için doğrulama yapılmaktadır.

TC kimlik doğrulama ve SMS doğrulama sistemimizi yazan @era arkadaşımızı teşekkür ediyorum.

Forum için hayırlı olsun.
__________________
Başarısızlar Mazeret Arayanlar Başaranlar Yöntem Arayanlardır.
Alıntı ile Cevapla
Reklamlar