Tekil Mesaj gösterimi
Okunmamış 20.02.2020, 07:46
T.C. Kimlik Onaylı Sms Onaylı
FATIH YILDIRIM
Üye

Nereden: Çorum
Etiketlendi : 4 Yazıda
Etiketlendi: 3 Başlıkda

Alıntı:
aemin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhabalar formu doldurdum yardımcı olabilmek adına ama sorular bana göre değildi biraz. İlk hattımı hala kullanıyorum hiç operatör değişikliği yapmadım..
Sorun değil hocam doldurmanız yeterli benim için, formu doldurduğunuz için çok teşekkür ederim.

Alıntı:
Rewossky Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
OPERATÖR DEĞİŞİKLİĞİ NEDENLERİNİN BELİRLENMESİ ANKETİ
Yanıtınız kaydedildi.

Epey uzundu ama sağlık olsun
Formu doldurduğun için çok teşekkür ederim hacı abi

Alıntı:
Viaccess Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Formu doldurdum ancak benim kullandığım operator bimcell Turk Telekom'u işaretledim geçtim
Bende sizin gibi yaptım hocam formu doldurduğun için çok teşekkür ederim.

Çekim kalitesinden memnun değilim şehir merkezsinde olsam dahi hep 1-2 tık düzeyinde çekiyor
Ama paket fiyatı diğer operatorlere göre oldukça uygun beni tek cezbeden nokta orası 500dk-500sms-2gb internet 19 lira
Aklımda kalan sorulardan geçenlerde istanbulda deprem olduğunda hat 1,5 - 2 gün çalışmamıştı o zaman da sıkıntı olmuştu
Doğrudur hocam, formu doldurduğunuz için teşekkür ederim.

Alıntı:
kraliko Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Forum doldurdum. Vodofone habire mms kullandın deyip fazladan sokuyor . Turkcell e geçeceğim
En iyisi hocam ben şuan Turkcell kullanıyorum ve memnunum, formu doldurduğun içinde teşekkür ederim.

Alıntı:
Linux Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Formu doldurdum.

Turkcell, Turk Telekom, Vodafone hepsini kullandım ve tek tek işaretledim her bir sorunun cevabını.
Çok teşekkür ederim hocam formu doldurduğunuz için.

Alıntı:
CyberTR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bu gece Turkcell'i aradım 57₺'den taahhüt yaptım neden 72₺ fatura geliyor dedim. Ne dese beğenirsiniz? "Efendim biz size haftalık 1gb internet tanımladık, sms de gönderdik reddetmemişsiniz." bildiğin keriz yerine koyuyorlar. Hiçbir operatör temiz değil...
Yapacak bir şey yok hocam her operatörde hile hurda var, formu doldurduğunuz için teşekkür ederim.

Konu yldrmfatih tarafından (20.02.2020 Saat 07:48 ) değiştirilmiştir.