Tekil Mesaj gösterimi
Okunmamış 17.03.2020, 22:08
RoketBayim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
T.C. Kimlik Onaylı Sms Onaylı
FE***** FI*****
Üye

Etiketlendi : 0 Yazıda
Etiketlendi: 0 Başlıkda

Alıntı:
ahmetahmet34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
kanal isminizi kapatsaydınız keşke size büyük bir tavsiyede bulunayım videolarınızın altına görüntünüzü koyun konuşun suratınız görünsün istemiyorsanız surat boyama kalemi ile boyayın renkli o bile olur. ama kendinizi belli edin acilen videolarda sebebi bu şekilde en fazla 1 ay sonra tekrarlanan içerikten , içeriğine değer ve kendi yorumunu katmadan yayınlamaktan yine alıyorlar para kazanmayı madem bir fırsat geçmiş eline kendini hemen göstermeye başla farklı ol suratını boya, her video girişinde tam ekran bir giriş yap görün sonrasında görüntünü ufak ver alta öyle devam et. bu arada abone oldum kanala birkaç videoda beğendim
Tavsiyeniz için teşekkür ederim.

Alıntı:
han26 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
hocam abone ve izlenim satın almış mıydınız?
Para kazanma açılmadan önce satın almıştım evet.

Alıntı:
Mehmet26 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bu bgbm düşer zaten düşmez ise çok güzel olur günlük 5k 10k izlenen kanallar var böyle bir bgbm olsa adamlar zengin olurdu ileride belli olur tam olarak bgbm yani kazancın bir kaç gün sonra aynı konunun altına yaz ��
3-4 gün sonra döneyim hocam

Alıntı:
Skrillex Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Hayırlı olsun sana önerim kanal adını ve içeriğini bu ve benzeri forumlarda gizli tut içeriğini çok çabuk kopyalarlar sıkıntı yaşama görseli editlemen kendin için yararına olur
Tavsiyeniz için teşekkür ederim.

---------- Spam Engelliyici 22:08 ---------- Önceki Mesaj 21:54 ----------

Alıntı:
Mehmet26 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bu bgbm düşer zaten düşmez ise çok güzel olur günlük 5k 10k izlenen kanallar var böyle bir bgbm olsa adamlar zengin olurdu ileride belli olur tam olarak bgbm yani kazancın bir kaç gün sonra aynı konunun altına yaz ��
şuan 104 olmuş