Tekil Mesaj gösterimi
Okunmamış 30.04.2020, 05:04
T.C. Kimlik Onaylı Sms Onaylı
İB***** KA*****
Üye

Etiketlendi : 0 Yazıda
Etiketlendi: 2 Başlıkda

Alıntı:
baris13 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Videoya herşeye etiketlere vb. Dikkat ediyorum yazmışsınız.

2 videonuza girdim. İkisininde açıklamasında spam yapmışsınız.

Bir websiteniz olduğunu düşünün, Google da yukarı çıksın diye güzel bir makale/içerik/açıklama yazmanız lazım.

Sizin açıklamalarınız

"Rocket league nasıl oynanır, rocket league türkiye, rocket league Türkçe, rocket league türkçe eğitim"

Bir diğer videoya geçiyorum

"Xiaomi earbuds, xiaomi earbuds türkçe, xiaomi earbuds kutu"

Gibi gibi gidiyor.

Ee bu spamdır. Spam sadece video ile olmaz, videolarınızın açıklamasında bildiğiniz uzun uzun videonuzun açıklamasını güzelce yazmanız lazım. Etiket yerine ise etiketleri girmeniz lazım.

Siz açıklama kısmına, etiket girerseniz (ki sırf daha fazla izlenmek için, o kelimelerde üste çıkmak için) öyle bir algoritma dünya da yok.

Önce bu bakış açınızı değişin. Hiç bir şeye kestirmeden ulaşmak yok.

Videolarınıza gerçek açıklamalar yazın, etiketlere etiket girin.

Ayrıca bu açıklamaya yazdığınız etiketleri, etiketlere de yazdığınızı tahmin ediyorum. Hiç biri iş yapmayacaktır.

Etiket düzenini, kullanıcı hangi kelimelerle nasıl arar mantığıyla düşünüp öyle yazmanız lazım.

Bu şekilde yükselmeniz imkansız.
Aciklaman için coktesekkur ederim açıklamaya bundan sonra etiket koymayacagim ama bunu yapmanın sebebi bunu Enes baturdan görmüş olmam neyse diğer bir konu ise etiket kısımlarına nasıl etiket yazmam gerektiğini anlamadım mesela rocket league rehber rocket league nasıl uculur iyi bir etiket değil mi ?

---------- Spam Engelliyici 05:04 ---------- Önceki Mesaj 05:01 ----------

Alıntı:
engin130687 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
reklam ver az kitleye ulaş sonra açılır
Reklam verdim zaten 400 500 izlendi ama hiçbir getirisi olmadı reklamlarin