Tekil Mesaj gösterimi
Okunmamış 8.05.2020, 20:12
jacksparrow45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye

Etiketlendi : 7 Yazıda
Etiketlendi: 0 Başlıkda
jacksparrow45 isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder

Alıntı:
Karacabey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
eli kullaginda ozaman payoneer islemlerinede gelir yakinda bankaya giren her parayi soracaklar
Onuda sordu merak etme ispiyonluyan ödemeleri payoneer kart ile alıyor kar demiş zaten

---------- Spam Engelliyici 17:12 ---------- Önceki Mesaj 17:11 ----------

Alıntı:
mNote Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bir şeyi anlamamakta ısrar ediyorsunuz burada vergi konusu var diye gelmiyor zaten gelmeye başladığı için konular arttı. En büyük bilgiyi yine bu konulardan alıyorsunuz. Başına gelenler bu konulara yazdığı için ulaşıp Bilgi edinebiliyoruz. 100 tane mali müşavir bulsan 1 tane bu gelirlerden anlayan çıkar. Kimsede hayrına seni dinleyip bilgi vermiyor. Kendi incelemem için 50 bin TL istedi mali müşavir ne garanti veriyorsun diyorum hiç bir şey dosya takibi dava takibi vs boş beleş şeyler. Başınıza gelince forum forum dolaşır konu ve bilgi ararsınız. Bir çok mali müşavir muhasebeci avukat ile görüştüm doğru dürüst bilgi yok. Yine bu tür konular üzerinden ulaştığım kişiler den bilgi edinerek Kazancımın 3/2 sini gider gösterebildim. Bu konular üzerinden kimse tespit edilemez. Edilmek istense önce bize ulaşılırdı.

Müfettişin önüne dosyan geliyor. Her şey içinde. İncelemler sırasında müfettişler partner girişlerini farketmiş olabilir. Bir ihbar da olabilir. Ama bunun sebebi bu konular değil. Diğer forumlar dada onlarca konu aktif şekilde konuşuluyor
Mnote nasıl yapacaz bı yol buldun mu