Tekil Mesaj gösterimi
Okunmamış 5.06.2020, 21:42
BobMarley - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye

Nereden: Jamaika
Etiketlendi : 13 Yazıda
Etiketlendi: 1 Başlıkda

Alıntı:
TolgaBey35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba arkadaşlar, 4 yıldır uğraştığım İnstagram ile ilgili A'dan Z'ye her şeyi anlattığım bir kit hazırladım. Yaklaşık 1 Haftadır her başlığı en ince ayrıntısına kadar anlattım ve en büyük insta taktik kitini hazırladım.

4 yıldır uğraştığım için instagram konusunda kendime çok güveniyorum. Bu taktik kitini alıp uyguladıktan sonra İnstagram'da para kazanamamız mümkün değil. Algoritma haraketlerine kadar renkli& okunaklı bir biçimde anlatılmıştır. Ayrıca her türlü sorunuz için yardımcı olabilirim.

*GÜNLÜK YAKLAŞIK 30 DK İLGİ YETERLİ OLACAKTIR KISA BİR SÜREDEN SONRA 15 DK İLGİLENMENİZ SİZE GÜNDE +50-1000 TL ARASI KAZANDIRACAKTIR!

*KİT İOS VE ANDROİD İÇİN AYRI AYRI ANLATILMIŞTIR

*KİT SAYESİNDE İNSTAGRAM SAYFALARI HAKINDA BİLMEDİĞİNİZ TRİCK'LERİ ÖĞRENECEKSİNİZ KİT HER TÜRLÜ SAYFA İÇİN YARARLI BİLGİLER İÇERİR

Telefon yeterlidir herhangi bir bilgisayar sistemine gerek duyulmuyor kitte. Kit sadece insta'dan link sayfası için değil tüm sayfalar için gerekli bilgiler içeriyor. Yaklaşık 20 Sayfa Sürmüştür.

Taktik kiti görseller ile desteklendirilmiş okunaklı, renkli ve herkesin anlayabileceği dilde yazılmıştır.

TAKTİK TAM 35 BAŞLIK İÇERMEKTEDİR.

İÇİNDEKİLER;

[G]= Güncellendi

[Y]= YENİ

FİYAT : (%) 40 İNDİRİM ÖZEL 20 TL'dir

Bu taktiğe herkes erişebilsin diye uçuk fiyatlardan kaçındım. Alan ve uygulayan herkes taktiğin parasını kat be kat çıkarır.

YT Para Dışı Forum Müşterileri;
Hocam bu eğitimle yabancı insta hesap kasabiliyormuyuz ?!

Ve kazanç nerden geliyor ??