Tekil Mesaj gösterimi
Okunmamış 14.06.2020, 00:55
Yasaklanmış

Etiketlendi : 46 Yazıda
Etiketlendi: 2 Başlıkda
Standart 240GB Shutterstock Arşivi 30 TL

İletişim: Pm-Skyp: mete.st

Arkadaşlar merhaba Arşivciliğe dewamke

Mail hizmetimden sonra piyasanın en meşhur Free images sitesi shutterstock üzerinden elde edilmiş onbinlerce yüksek kaliteli ve logosuz yani pro üyelik olmadan indrilmeyen ücretli görseli sizlerin hizmetine sunmaktayım tüm kategorilerden aklınıza gelecek tüm kelimelerden görseller bulunmaktadır.
Bu görsellerle neler yapılabilir?
#İnstagram-Pinterest ve diğer tüm sosyal medya uygulamalarında paylaşımlar yapabilirsiniz. Tüm görseller anahtar kelimelerle teslim edilecektir
#Youtube videoları için yüksek kaliteli görsellerden oluşmuş slaytlar yapabilirsiniz.
#Web sayfalarınıza bloglarınıza ekleyebilirsiniz.
#Beyaz arka fonlu görselleri png yapıp editleyebilirsiniz. (Nasıl yapılacağını anlatacağım)
Kısacası bir görselle aklınıza gelen herşeyi yapabilirsiniz.

Dosya Boyutu 240GB dır ve ayrı ayrı katgorisel olarak sınıflandırılmıştır.
Tek kategori görsel satışı yoktur tek fiyat tek paket 30 TL.

İNDİRME LİNKLERİNİ ALDIKTAN SONRA DİLEDİĞİNİZ KATEGORİDEN DİLEDİĞİNİZ GÖRSELİ İNDİREBİLİRSİNİZ TEK SEFERDE HEPSİNİ İNDİRMENİZE GEREK YOK

REF YOKTUR SEN HARİÇ @bysasa

Diğer Hizmetim ile birlikte almak isterseniz ikisi 55 TL yerine 50 TL Mail konum BURADA

Edit: Forumda mail satışı yapmaya başladıktan sonra sağolsun hırsız kardeşlerimiz bıkmadan usanmadan benden aldıkları mailleri ucuza satmaya başladılar bu tür bir hizmet daha önce görmedim olurda bu konudan sonrada aynı şeyler gerçekleşirse bu sefer boş vermeyeceğim.

Alıntı:
ByHunter Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Hocamla diger konusunda da alisverisimiz olmustu. Az once arsivi alip bir miktar videolarimda kullandim. Gayet guzel hazirlanmis ve muthis ise yarar bir arsiv diyebilirim. Ozgun calisanlar icin bir suru mastaftan kurtaracak icerikler.hayirli satislarin olsun hocam
Alıntı:
hakantopuzoglu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Arşiv alınmış olup, hızlı bir şekilde dosyalar teslim edildi.
Teşekkür ederim.
Alıntı:
De_Niro Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Harika bir arsiv!
Alıntı:
enesen4 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Gerçekten ihtiyacım olan şey diyebilirim. Satın aldım arşivin tamamını indirmeyip clouddan indirebilmemiz baya baha işime yaradı. Güvenle alışveriş yapabilirsiniz

Konu seric33 tarafından (14.06.2020 Saat 19:50 ) değiştirilmiştir.
Reklamlar