Tekil Mesaj gösterimi
Okunmamış 23.06.2020, 23:56
CnobR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
T.C. Kimlik Onaylı Sms Onaylı
RA***** YE*****
Üye

Etiketlendi : 0 Yazıda
Etiketlendi: 1 Başlıkda
CnobR isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder

Alıntı:
TolgaBey35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba, onayınızı yaptığınıza sevindik fakat 1 den fazla numara ile denemenizin sebebi maalesef ki sabrınızdan dolayı SSS bölümümüzde de yazdığı gibi numaraların gelmesi genellikle 1-2 dk bazen sağlayıcı yüzünden 10 dk ya kadar uzayabiliyor ekte'de belirttiğim ekran resminde de gördüğünüz üzere numaraları biraz fazla hızlı iptal etmişsiniz. Arada 5 dk geçen numara da ise aslında onay kodu gelmiş fakat size aktarılma anında iptal edilmiş, yani biz o numara için sizin adınıza para ödemiş olduk, canınız sağolsun Bir sonraki onaylarınız da biraz daha sabırlı olmanız işleminizi daha hızlı halletmenize olanak sağlar. İyi günler yine bekleriz

https://prnt.sc/t57nh6

Haklı olabilirsiniz ama sadece 1 tanesinde olmalı fazla olmuş ise bilemiyorum. Diğerleri için denediğimde belirli bir saatten sonra mesaj gönderileceği belirtiliyordu ve bazı numaraları kabul etmedi WhatsApp 'ta siz nasıl olduğunu daha iyi biliyorsunuzdur. Tekrardan özürlerimi sunuyorum. Ve uygunsa sizler için ücretini karşılayabilirim sizlere ne kadar masrafı olduysa yazarsanız memnun olurum. Saygılar.

Ekleme= Görselleri özleden sizlere ilettim.

Konu CnobR tarafından (24.06.2020 Saat 00:23 ) değiştirilmiştir. Sebep: Ekleme= Görselleri özleden sizlere ilettim.