Tekil Mesaj gösterimi
Okunmamış 30.06.2020, 01:42
Üye

Etiketlendi : 6 Yazıda
Etiketlendi: 0 Başlıkda

Alıntı:
DaRuGa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Arkadaşlar kısa bir sorum vardı. Başka platformdan örneğin dailymotion , vimeo , twitch veya video olan herhangi bi siteden , daha önce youtube da olmadığına kesin emin olduğumuz bir videoyu youtube a attığımızda , youtube bunu bir sekılde yakalayabiliyor mu tekrarlanan icerik veya spam vs şeklinde ?

gecen ay ben başka bir yerden özgün görünümlü birkaç videoyu youtube a yüklemiştim. Kanalada çok güzel özgün görünümü vermiştim. Eksik yoktu bence ilk kez benim yüklediğime de eminim o videoları youtube a ama PK onay almadı. Sebep olarakta bir şey yazmadı tekrarlanan içerik vs gibi. yani neden pk onay almadı bilmiyorum.

Youtube bunu nasıl yakalamış olabilir? İzlenim ve abone satın almıştım. bunlardan yakalamış olabilir mi?

Ya da bir yandan diyorum zaten Youtube her şeyiyle %100 özgün kanallara bile onay vermeyebiliyor çoğu zaman. bize de öyle bişey denk gelmiştir diyorum. yorumunuz nedir

video senin değil yt aşırı bir yorumun katkın olmadan (adil kullanım) olduğu gibi atarsan bunu spam olarak algılar kısa bir süre sonra pk ya da kanalın kendisi mutlaka gider hocam yt nin ana kanunu bu