Tekil Mesaj gösterimi
Okunmamış 1.01.2021, 23:55
T.C. Kimlik Onaylı Sms Onaylı
MU***** ER*****
Üye

Nereden: İstanbul
Etiketlendi : 1 Yazıda
Etiketlendi: 0 Başlıkda

Alıntı:
Andrey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Arkadaşlar ben spiderman water ragdolls videoları çekiyorum içeriği bilmiyorsanız youtube aratın zaten çok detaylı bir şey değil oyunlarda düşüş falan filan yapıyorum ve kanalım 7 aydır acayip yükselişte şimdi gelelim olayıma günde izlenim sayım 40-50bin den aşağı düşmüyordu ve genelde 50-65 dolar bırakıyordu günlük ama gel gör ki bir kanal ekmeğimle oynuyor günlük izlenimlerim 1 haftadır 15kya kadar düştü ve önceden videom izlenirken yan tarafta hep benim kanalıma yüklediğim videolar çıkıyordu yani demek istediğim bir kişi bir videomu izlediğinde kenarlarda çıkan önerilen videolarda sürekli benim diğer videolarım çıkıyordu o kişi sürekli benim kanalın içinde dolaşıp duruyordu ister istemez videolarımda dolaşmak zorunda kalıyordu çünkü benim videomun dışında çıkan videolar yanda çıkan videolar hep benim kanalımdaki videolar ama aşağı linki bıraktığım kanal bana çok pis yapıştı ve bırakmıyor şimdi ise millet benim videomu izlediğinde yanda hiç benim videom çıkmıyor ve hep bu arkadaşın videoları çıkıyor çok fena kitle çalıyor ve videolarıda çok tuhaf geldi bana ben bu arkadaşı kendimden nasıl uzaklaştırabilirim yoksa cidden evini bulup bombalayacağım acayip sinir bozucu göz göre göre izlenim,para kazanamıyorum tuhaf bir kanalı var zaten youtube felan şikayet etsem nolur ?

Kanal bu : ????
Hocam düz mantık yaklaşırsak sizin video başlıklarınıza yakın içerikler yapmış ve sizin önerilenlerine çıkmış. Siz de onun içeriklerine benzer içerik yapabilirsiniz (Hepsini size göre yapmadıysa) veya sizi öneren hangi kanal varsa (Mesela A kanalı 4 videosunda sizin videoları öneriyor ve en çok izlenme ondan geliyor ve kanal da sizden büyük) siz de onlara yakın içerikler yapıp o kişinin önerilerine çıkabilirsiniz ki adamın da yaptığı bu zaten ve bunda sorun teşkil edecek bir durum yok.
Sizden büyük kanalların videolarına yakın başlık, açıklama, etiket ve güzel thumbnail meta verilerini sağladıktan sonra o kanala önerilmeme durumu elde değil.