Tekil Mesaj gösterimi
Okunmamış 6.02.2021, 02:08
T.C. Kimlik Onaylı Sms Onaylı
RA***** HA*****
Üye

Nereden: konya
Etiketlendi : 6 Yazıda
Etiketlendi: 2 Başlıkda

Merhaba hocam güzel bir konu açmışsınız ama ben farklı açılardan bazı sorularımı sormak isterim. Öncelikle yazacaklarım kesinlikle konunuzu kötülemek ya da şahsınıza saldırmak gibi anlaşılmasın. Malum sebeplerden ötürü hemen hemen birçok kişinin arayışı mevcut. (sebebin ne olduğunu herkes anlamıştır yazıp index aldırıp konuya meraklılarını çağırmayalım) Bugün için 5 kişiyle çalışıp 1-2K dolar bozumu yapsanız ve güven kazandıkça aynı anda 100 kişi ile çalışıp rakamın büyümesi halinde aynı güveni sağlamak için neler söyleyebilirsiniz? Belki gerçekten çok iyi niyetli birisinizdir helali haramı iyice ayırt ediyorsunuzdur ama ya tam tersi çıkarsa buradaki kişilerin mağdur olmaması adına en azından forum adminlerinden sizi refere edebilecek ya da kayıtlı bir iş yeriniz vs gibi bilgilendirmeniz olur mu acaba? Yarın bir gün malum sebeplerden sizin başınız ağrırsa atıyorum o gün için 100 kişi ile çalışıyor olsanız bu 100 kişiye şu kadar süredir ödeme yapıyorum vs diyecek olursanız böyle bir sıkıntıda oluşabilecek mağduriyetler için bir b planınız olur mu? Lütfen yazdıklarımı yanlış anlamayın kesinlikle şahsınıza ya da konunuza bir garezim yok ama bu sorular aydınlanırsa hem bizim sizle çalışmamız hem de sizin bizlerle çalışmanız daha sağlıklı olacaktır.
Saygılarımla, hayırlı forumlar.
Şimdiden vereceğiniz cevaplar için teşekkürler

Konu reoanew tarafından (6.02.2021 Saat 09:49 ) değiştirilmiştir.