Tekil Mesaj gösterimi
Okunmamış 21.02.2021, 01:22
Rewossky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
T.C. Kimlik Onaylı Sms Onaylı
ME***** DU*****
Süper Moderatör

Nereden: Pripyat
Etiketlendi : 214 Yazıda
Etiketlendi: 0 Başlıkda
Rewossky - AİM üzeri Mesaj gönder Rewossky - YAHOO üzeri Mesaj gönder Rewossky isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder

Alıntı:
meren14 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Teşekkürler hocam. Gereksiz mesaj olmasın diye yazmıyorum

Bir sorum daha olacaktı. Sizin kodla ses engelini geçebiliyoruz. Görüntü engeli için mesela 10 dakikalık bir videoyu 1000 resime (örnek veriyorum, video formatına dönünce bozulma olmayacak şekilde olacak) ayıracak bir program olsa sonra her bir görsel için bazı ayarlamalar yapacak bir program olsa sonra bu resimler birleştirilip tekrar video haline dönse ses dosyasını da eklesek görüntü engelinden geçer mi? Bilmediğimden ve meraktan soruyorum. Teşekkürler tekrardan.
programla yapılabilir ama bu dediğin hiç bir sıra bozmadan sadece video > resim > video şeklinde olur ise engel geçeceğini sanmıyorum çünkü sadece bitrate düşmüş video oluşur tekrar. Hem de çok ciddi bir uğraş ister + rende süresi uzar, onun yerine böylesi daha basit

-
• Sorularınızı özelden sormayın, konu açın, bilgim dahilinde herkese cevap vermeye çalışıyorum. •
Özel mesajlar yerine konular üzerinden konuşmak diğer görüş & öneriye ihtiyacı olanlar için en makulüdür.

Her zaman bir B planın Olmalı