Tekil Mesaj gösterimi
Okunmamış 23.02.2021, 00:15
Rewossky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Sms Onaylı
YouTube 🎥

Nereden: Pripyat
Etiketlendi : 394 Yazıda
Etiketlendi: 0 Başlıkda
Rewossky - İCQ üzeri Mesaj gönder Rewossky - AİM üzeri Mesaj gönder Rewossky - MSN üzeri Mesaj gönder Rewossky - YAHOO üzeri Mesaj gönder Rewossky isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder

Alıntı:
freezmen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
evet yüklenebilir ama satın alcaksın ya izin alcaksın yapımcıya göre degisir

nasil anlarsın söyle söyliyim
şimdi o kanal video sen yüklüyorsa telif yiyorsa bilki izin veya satın almiştir
türkiye bunu yapan bir çok kanal var film,dizi yükliyen bir çok kanal göre bilirsin.
SinemaGo , kanal bu şekilde yapiyor

riskli bir yöntem daha var
bir film yükliceksin mesela telif %50 oran veriyorum
örnek batman türkçe dublaj izle bu şekilde olmaz nedenmi cunku bu film yapımcısı youtube seni bulabilir batman kelimesinde bu yüzden yapımcıları seni görmesin diye ismini türkçe yapıcaksın
yarasa adam türkçe dublaj izle gibi yapımcı gelipte yarasa adam yazmaz bu tamamen örnektir tabi film başını kesip sonu kesmek gerekiyor argoritmaya takılmadan edit yapman gerekiyor.

---------- Spam Engelliyici 00:09 ---------- Önceki Mesaj 00:06 ----------

yok knk olay öle deil zaten adam söylüyor video yükledinde benim panelde senin video görünüyor. engel sıkıntı yok yeterki video satin al ,ben olsam editleyip yayınlarım zaten istedigin gibi edit yapmana izin veriyorlar

Videoyu kullanım hakkın var ise öyle engel geçmeye gerek yok. Örnek 2 adet doğrulanmış 100binlerce abonesi olan özgün kanal aynı videoyu atıyor ki bu videoyu daha sayısız haber kanalı yayınlıyor. Hiç bir edit vs de yok. Zoom vb. teknikle engel geçiliyor ise o spamdır, kanal doğrulanmış olması da pek enteresan olmasın bu forumda 2500 tlye doğrulanmış spam kanal satıldı.

Konu ve mesajlar için talep, şikayet ve diğer durumlar için MODERATÖRE BİLDİRbutonunu kullanınız.:

Özel Mesaj Göndermek İçin Tıklayınız :
Forum Kuralları İçin Tıklayın : www.ytpara.com/Kurallarımız
Mağduriyet vb durumlarda şikayet oluşturmak için : https://www.ytpara.com/109-sikayetim-var/
Yönetim Kadrosuna Buradan Ulaşabilirsiniz : www.ytpara.com/showgroups.php