Tekil Mesaj gösterimi
Okunmamış 9.05.2021, 14:15
serhat67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
T.C. Kimlik Onaylı Sms Onaylı
SE***** YA*****
Üye

Nereden: Zonguldak
Etiketlendi : 16 Yazıda
Etiketlendi: 1 Başlıkda

Alıntı:
Nephiliman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ben kanalıma attığımda 1-2 short izlemesi anca alıyorum. Bir püf noktası var mıdır? Başlığı normal yazıp, açıklamalara #shorts koyuyorum. Bir de normal kanala attığımızda Pc den girenler için bu çirkin gözükmüyor mu? Keşke Pc de gözükmeseydi bu olay.
Açıkçası bunun net bir kuralı yok. Kendi kanalımla ilgili örnek vereyim. Bu zamana kadar 64 video attım. Bunların anca 4-5 tanesi 1000 görüntülenme üstüne çıktı. Hele bir tanesi yaklaşık 1 milyon izlenme aldı, hala daha almaya da devam ediyor. Bunun yanında 400 aboneye ulaştım. Ben tek bir niş üzerine kısa videolar atarak kanalı büyütmeye çalışıyordum. Bunun yanında yavaş yavaş uzun videolarla da desteklemeye başladım. Çünkü şunu gördüm. Her ne kadar 1 milyon izlenme aldıysa bile arkadaşların dediği gibi izleyip gidiyorlar. Yani odaklı bir kesim olmuyor elinizde. O yüzden yine aynı niş üzerinde uzun videolar oluşturarak denemeler yapmaya devam ediyorum. Attığınız videolar 1 dakikayı geçmediği müddetçe shorts özelliğini zaten karşılıyorsunuz. Yani başlıkta felan shorts etiketi girmenize gerek yok.