Tekil Mesaj gösterimi
Okunmamış 11.06.2021, 15:48
T.C. Kimlik Onaylı Sms Onaylı
İM***** MU*****
Üye

Nereden: Aydın
Etiketlendi : 0 Yazıda
Etiketlendi: 0 Başlıkda

Alıntı:
lejyon58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Tbm demişim ya Bgbg yi soracaktım 1000 gösterim başına geliri soruyordum hocam.tbm de tık başına maliyet. Ne nasıl yapılır tarzı bir kanal açmayı düşünüyorum o da eğitim sayılır fakat zaman harcamaya değer mi değmez mi kararsızım malum türkçe içerik gelirleri düşük.
Hocam şu an kanalım para kazanmaya açık değil. Yani bir gelir değerlendirmesi yapmam söz konusu değil maalesef. Ama şunu farkettim. Mesela büyük aboneli matematik kanalları bir konuda anlatım yaparken o konuyu en az 5 video da anlatmayı tercih ediyorlar. Ve konun 1. videosu 500.000 izlenirken 2.video 150.000 üçüncü video 70.000 gibi bu şekilde izleyic diğer videoları izlemekten vazgeçiyor. Bende videoları parçalara bölmektense 1 buçuk saatilik tek videoda işi bitirmeyi düşünüyorum. Birde izlenme süresi de yüksek olduğu için gelirin de bu yönde artacağını görüşündeyim. Ben kanalı hem matematik bilgimi taze tutmak hem de çalışma hayatımda kolaylık olsun diye yapmaya karar verdim. Bence en iyisi kulağını tıkamak ve istediğin şeyi yapıp az mı izlendi çok mu izlendi bu tarz şeylere kafa yormamaktır. Başarılar diliyorum hocam