Tekil Mesaj gösterimi
Okunmamış 20.07.2021, 16:52
Rewossky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Sms Onaylı
YouTube 🎥

Nereden: Pripyat
Etiketlendi : 394 Yazıda
Etiketlendi: 0 Başlıkda
Rewossky - İCQ üzeri Mesaj gönder Rewossky - AİM üzeri Mesaj gönder Rewossky - MSN üzeri Mesaj gönder Rewossky - YAHOO üzeri Mesaj gönder Rewossky isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder

Alıntı:
cihan147 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba arkadaşlar bir şey sorcaktım, benim 2.5k aboneli kanalım var para kazanmaya başvurmadan önce bazı çok izlenmiş ama para kazanmada incelenirken risk olduğunu düşündüğüm videolar mevcut. Ben bunlar silmek yerine gizliye alsam öyle başvursam para kazanmada incelenirken herhangi bir sıkıntı çıkarır mı çünkü para kazanma açılmazsa o videoları tekrardan aktif etmek istiyorum.
Kanalları kapatma, videolarını silme veya geri getirme yetkisi gibi çok üst düzey yetkisi olan youtube çalışanlarının senin "gizlediğin" videoları görememe gibi bir durumu olabileceğine inanıyor musun hocam, tabi ki sıkıntı olur, özgün kanallar bile artık red yiyorken sıkıntılı videolar var diyorsun, artık eski youtube yok bunu bilip ayak uydurmak zorunda herkes, güncel kalmalıyız, yoksa barınamaz kimse

Konu ve mesajlar için talep, şikayet ve diğer durumlar için MODERATÖRE BİLDİRbutonunu kullanınız.:

Özel Mesaj Göndermek İçin Tıklayınız :
Forum Kuralları İçin Tıklayın : www.ytpara.com/Kurallarımız
Mağduriyet vb durumlarda şikayet oluşturmak için : https://www.ytpara.com/109-sikayetim-var/
Yönetim Kadrosuna Buradan Ulaşabilirsiniz : www.ytpara.com/showgroups.php