Tekil Mesaj gösterimi
Okunmamış 8.01.2022, 20:05
siberkaptan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye

Nereden: İzmir
Etiketlendi : 8 Yazıda
Etiketlendi: 3 Başlıkda
siberkaptan isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder
Standart @madnessdaily adlı üyeden şikayetim var

Bu konuya istinaden yazıyorum,
https://www.ytpara.com/mobil-uygulam...-baslayin.html

Kendisiyle 17 aralıkta 3 adet android oyun için 3bintl karşılığı anlaştık 1 gün sonra 2 oyunun artık play store tarafından desteklenmediğini söyleyerek 2 oyun yerine bana başka oyunlar sundu ancak ben sunduğu diğer oyunları beğenmedim daha sonra sadece 1 oyun için 1500tlye anlaştık ancak 24 saatte bitiririm dediği işi nerdeyse 1 aydır bitirmedi sürekli oyalıyor annesinin rahatsız olduğunu söyledi 1 hafta sustum sonraki hafta çocuğum olacak dedi 1 hafta daha sustum mesajı sabah atıyorum aksam cvp veriyor bazen evvelsi gün cvp veriyor iade istedim dijital ürünlerde iade yok diyor o zaman oyunu bitirin diyorum sürekli benim istemediğim şekilde logo ve isim ile önüme sunuyor kendisine telif engeli olmayacak logo bulmama rağmen onu kullanmadı ve oyunu paylaşmaya çalıştığımda kendi internet sitesinin ismini koymuş reklam olarak linkte onun internet sitesinin adresi yazıyor hepsi yetmezmiş gibi oyun bugün benim attığım logo ile playstore tarafından onaylandı açtım bakayım diye oynanmıyor ekran dikey olması gerekirken yatay şekilde 1 el oynadıktan sonra oyun kitleniyor ve hiçbir şekilde birşey yapamıyorsunuz tam bir fiyasko artık bu konuyu açmak zorunda kaldım gerekli tüm konuşma ve odeme bakbuzu sslerini admine gösterebilirim kendisi ya oyunu bitirsin yada 1500tl mi iade etsin böyle bir iş ahlakı ben görmedim gerçekten bu piyasada kimseye güvenmem artık. Arkadas zaten ***.nette banlanmış
@madnessdaily

Konu Rewossky tarafından (9.01.2022 Saat 09:03 ) değiştirilmiştir.
Reklamlar