Tekil Mesaj gösterimi
Okunmamış 10.01.2022, 19:01
Yasaklanmış

Nereden: Bursa
Etiketlendi : 10 Yazıda
Etiketlendi: 0 Başlıkda

merhabalar uzun süredir forumda mobil oyun satışı yapıyorum ve hiçbir kimse ile sorun yaşamadım arkadaş benden 3 adet oyun beğendi 3 bine anlaştık fakat unity kullananlar bilir bazı eski sürüm projeler 64 bit desteklemez 2 oyun desteklemediği için beyefendiye 2 oyunda sorun var isterseniz 2 oyun yerine başka iki oyun verebilirim dedim kendisi istemedi ve toplu oyunda yaptığım indirimden faydalanarak 2500 tlik oyunu 1500 e aldı oyunu hazır ettim fakat arkadaş google için kullanılacak logoyu kendisine atmamı söyledi attığıımda beğenmedi kendisinin tasarlatacağını söyledi bende bekledim arkadaş bir süre sonra logoyu yaptırdığında annem kalk krizi geçirdi ve çocuğum oldu bi kaç gün cevap veremedim insani olarka daha sonra kendi attığı logoyu google playe ekledim fakat yaptırdığı kişi logoyu internetten bulduğu için google play kabul etmedi arkadaş yeni logo yaptırcam dedi tamam dedim bir süre sonra yeni logo attı fakat ölçüleri tutmuyordu çözünürlük ve görüntü kayması olur diye ellemedim belirlediğim ölçülerde atmasını istedim kendinin bilgisayarının sorunlu olduğunu söyledi biraz daha öyle bekledik ve logoyu gönderdi bende google playe ekledim arkadaş beni logo yapmayı bilmemekle ve oyunu geç teslim etmekle suçlayıp her ne hikmetse oyun yayınlandıktan sonra bu suçlama çıktı ve parasını geri istedi bende kendisi için hazırlanmış bir oyunu kimseye satamacağımı (kendi admob reklamları eklendi) google playde yayınlanan oyunun silinmeyeceğini ve bu tarz dijital ürünlerin iadesinin olmayacğaını belirttim