Tekil Mesaj gösterimi
Okunmamış 15.11.2022, 00:12
BobMarley - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye

Nereden: Jamaika
Etiketlendi : 13 Yazıda
Etiketlendi: 1 Başlıkda

Alıntı:
Thingingling Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
9 senedir yani öğrencilik hayatımdan beri çalışarak büyüyen biri olarak çalışmanın ve kazanılan paranın değerini çok iyi bilirim. Ekonomik özgürlüğün tadı insanın kendi parasını kazanabilecek olgunluğa gelmesi gurur verici. Yt platformunda ki ilk kazancım ise @Rewossky sayesinde kanal üretimine başlayarak oldu. İlk kazancım ile telefon almak için kredi çekip onu ödedim. Tabi ailene yük olmadan ve çok istediğin bir şeyi gerçekleştirmek çok güzel oluyor. Sonrasında daha fazla üretim yapıp bilgisayar aldım. Sonrasında evimizi taşıdık ve sıfırdan eşyalarına kadar her şeyimi alabildim. Annemin ve babamın sağlık sorunlarının tedavilerini karşıladım. O günden bugüne dolu dolu bir buçuk sene oldu ve bu çalışma temposunu hiç bırakmadım. Şimdi kendi ayaklarımın üzerinde durabilecek ve daha da özgüvenli birisi oldum. Halen çalışıyorum aileme destek oluyorum ve kendi ihtiyaçlarımı karşılıyorum. Ve benim için iyi bir öğretmen olarak bana kattığı emekleri için kendisine teşekkür ediyorum. Bir çok kişinin yazdığını gördüm ve okudukça hoşuma gitti ve bende paylaşmak istedim. Umarım herkes hakkettiği kazançlara ulaşır ve mutlu olur
Bol kazançlar Konusu gelmişken işi erbabına sorayım o zaman Saatlik video ile pk açabilmek için ,videoda yüzün gözükmesi gerekiyor mu ? Teşekkürler