Tekil Mesaj gösterimi
  #1  
Okunmamış 14.12.2022, 17:48
Metbi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
T.C. Kimlik Onaylı Sms Onaylı
Üye
 
Üyelik tarihi: 17.02.2022
Mesajlar: 465
Etiketlendi : 0 Yazıda
Etiketlendi: 0 Başlıkda
Standart Fal ve Astroloji Yazılımı 🔮 Modern ve Dinamik TasarımOdeaweb ile yapmış olduğumuz iş birliği neticesinde Metbi üzerinden alım yapacağınız yazılım ürünleri için Odeaweb Web Hosting paketlerinde bir kez geçerli olmak üzere %20'lik indirim avantajını elde edebilirsiniz.
* Yazılımı satın aldıktan sonra size gönderilen dosyaların içerisinde kampanya kodu bulunmaktadır. Her üye bir defa kullanım sağlayabilir.

-------

Demo Admin Panel Bilgileri:
K.Adı: admin
Şifre: test

-------

Fiyatlarımıza K.D.V. dahil değildir. Teknik destek süremiz 7 gündür.
Yazılımımız Odeaweb paketlerinde sorunsuz çalışmaktadır. Farklı hostinglerde oluşabilecek sorunlarda, ilgili hosting firmanızdan destek almanız gerekmektedir.

-------

* Satın almış olduğunuz ürünler domain adresinize ömür boyu lisanslanmaktadır. Almış olduğunuz lisanslar daha sonrasında iptal/iade yapılamaz ve lisans değişikliği sağlanamaz.
* Admin ve lisans dosyaları şifreli şekilde teslim edilmektedir. Tema dosyası tamamen açık kaynaktır. Alan adı lisanslı şekilde satışı yapılmaktadır.
* Yazılımımızı sorunsuz kullanabilmeniz için hostinginiz 7.2 PHP / Ioncube v10.2 sistemlerini karşılamak zorundadır. Tercihen iyi bir kullanım için cPanel önermekteyiz.

-------

fal yazılımı , fal scripti , fal tasarımı , fal sitesi kurma , fal sitesi nasıl kurulur , fal uygulaması , fal sitesi scripti , fal sitesi yazılımı
Alıntı ile Cevapla
Reklamlar