Tekil Mesaj gösterimi
Okunmamış 8.01.2023, 20:07
T.C. Kimlik Onaylı Sms Onaylı
Hü***** TU*****
Üye

Etiketlendi : 0 Yazıda
Etiketlendi: 0 Başlıkda

Alıntı:
suhatuna Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sistem çöp , hiç öyle YouTube a ilk girenlerden biri olacaksınız gibi milletin iştahını kabartma hocam �� biz siteyi senelerdir biliyoruz ve YouTube da eski spam yapan adamlariz , dün öğrenip de siteyi ballandıra balla Dora anlatmışsın ama 5 sene önce yüklediğim 100 e yakın kanal var , onlarca içerik var daha doğru düzgün 1 tanesi geçmedi kaç seneden beri 50$ limiti ��
Öyle bir yorum yazmışsın ki sanki birşey vaadediyorum hocam. Sitenin kurucusu veya sahibi değilim. MrBeast bile videolarını buraya yüklüyorsa bir bildiği vardır. Ki takip ettiğim Youtube'da milyonlarca abonesi olan kanallar yavaş yavaş geçiş yapmaya başlamış. Site Youtube'u tahtından edecek değil zaten. Halihazırda youtubeda bulunan videoları buraya çekiyorum. Gelişir gelir getirirse ne ala, getirmezse kaybedecek hiçbirşey yok zaten. Kanalı açmam, youtube'dan içerikleri çekmem yarım saatimi almadı.

Zaman kaybı olarak görmüyorum ben. Kanalı bir kez bağladığında herşey otomatik gerçekleşiyor zaten. Ekstra bir çaba gerekmiyor. Bu arada sitenin çok öncelerden beri var olduğunun farkındayım. Ancak yeni yükselişe geçiyor, ben geleceğinin olduğunu düşünüyorum o yüzden paylaşmak istedim.