Tekil Mesaj gösterimi
Okunmamış 4.02.2014, 14:52
Recebivorer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye

Nereden: Ardeşen
Etiketlendi : 6 Yazıda
Etiketlendi: 3 Başlıkda
Recebivorer - MSN üzeri Mesaj gönder Recebivorer isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Youtube Kanalların Kapanmaması İçin Alınacak Önlemler

Alıntı:
musabayrak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
elinize saglik cok guzel olmus ,
bu kadar kanala dogrulamayi nasil yapacaksiniz, telefon onayini nereden yapiyorsunuz,
attiginiz bu kadar videoya ucuncu taraf icerikleri geldiginde kanalinizi kapatmayacaklarmi ?
bu kadar hesabi tek bir adsenseye bagladiginizda sorun olmazmi ( adsenseye basgladigim diger hesaplarim kapaniyor 4-5 gun sonra sorun ne olabilir , videolarima tabiki ucuncu taraf icerikleri geliyor normaldir bu kadar videodan sorna butun videolarimi elle yukledigim halde )

Kanal veya gmail doğrulamalarını k7 ya da 3cx gibi sistemlerle yapıyorum.
Kanalınızın kapatılma ihtimali her zaman var,özgün çalışıyor olsanız bile kapanabiliyor biz bu konuda kapanma ihtimalini en aza indirgemeye çalışıyoruz.
Kanalları aynı adsenseye bağlamak tabi ki sorun bir tanesinde problem olunca hepsi etkileniyor bu sebeple bir adsense için 30-40 arası kanal ile çalışıyorum ben siz de öyle yapın.

4-5 gün sonra kanalın kapanmasına sebep durumu bulabilmek için size gönderilen mail adresine bakın.Sorunlu kanalı o mail içinde göstermiyorsa daha dikkatli şekilde video yüklemeye ve hesap oluşturmaya çalışın.(Bir gün içinde 30 hesap açıp 30 kanalı aktif edip içerisinde 100'er video atmak size zaman kaybından başka bir şey getirmez.)