Tekil Mesaj gösterimi
Okunmamış 4.05.2014, 12:37
forumiyinet123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye

Etiketlendi : 29 Yazıda
Etiketlendi: 0 Başlıkda
forumiyinet123 isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Kanalınıza telif riski düşük içerik bulma ve uygun etiket ayarlama(Videolu Anlatım)

Alıntı:
cozzas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
An itibari ile ayni sorun suan bende de var. Genel sanirim. Kanal temiz 4-5 gün olduydu acali.

Not : Foruma öncedende ayni sorunu dile getirmisler. Belli saatlerde yasaniyor demek.

http://www.ytpara.com/youtube-hakkin...deneyin-5.html
Alıntı:
qwerty06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Yararlı bir paylaşım kanal çekme açısından teşekkürler.
Adsense'ye hesap bağlayabilen var mı ? 'İşlev şuanda kullanılamıyor' hatası alıyorum, tekrar mı hortladı bu problem ? Geçici mi yoksa, ip adresi sıkıntıya mı girdi ?
Alıntı:
minnos Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Etiketleri google translate ile istediğiniz dile çevirebilirsiniz
Alıntı:
cozzas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
2 aydir kullandigim bir taktik. @RockNRolla etiket canavarinin youtube icin olanini yapabilirse cok güzel olur. Bu ise baslayan veya gelistirmek isteyenler icin güzel paylasim.
Alıntı:
EliteMaster Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Keyword canavarı programı çalışmıyor giriyorum birşey yazıyorum başlat diyorum ''Done'' diyor 0 yazıyor.

Keyword Canavarı - RockNRolla
Hocam ben finans çalışıyorum ama finans ile ilgili video ile alakasız 5 etiket giriyorum.3 tanesinde reklam çıkmıyor 2 tanesi nice finans ile ilgili reklamlar çıkıyor videoda.1 tane de video ile ilgili etiket giriyorum.to 60 falanda dün bugün 18 33 izlenim. Bir de ben en çok nereden hit alıyorsa o google adreslerini engelliyorum.banlanir miyim sizce? Ne yapmalıyım. Yardımcı olursanız çok sevinirim.Iyi kazançlar.