Tekil Mesaj gösterimi
Okunmamış 25.02.2013, 17:50
Yasaklanmış

Nereden: @SerkanYT06
Etiketlendi : 495 Yazıda
Etiketlendi: 2 Başlıkda
Serk@nYT - İCQ üzeri Mesaj gönder Serk@nYT - AİM üzeri Mesaj gönder Serk@nYT - MSN üzeri Mesaj gönder Serk@nYT - YAHOO üzeri Mesaj gönder
Standart Youtube Para Kazanma Neden Devre Disi Kaliyor ?

Merhaba arkadaslar,son bir kac gundur bazi arkadaslarin hesaplari kapatildi.Bu sadece turkiyede degil yurtdisindada bu isi yapan arkadaslarin kanalinda oldu.

Simdi ben size neden bunun olabileceginin bir tahminini yapmak istiyorum.

Bu youtube uzerindeki calismalarin,yapilacak olan algoritma degisikliginin vs bir sonucu diye dusunuyorum.Yani Algoritma degisikligi sonucunda,onceden bir video yuklendiginde uyari verirken yada uyari vermeyip ama 3-5 gun sonra yada 1-2 hafat sonra uyari verecek olan videolar icin youtube bu yeni algoritmasi ile direk kanali kapatiyor.

Benim bu isden anladigim bu yani.Kanalinizda hic bir videonun kendinize ait olmadigini var sayarsak ki herkesde boyle,hep sagdan soldan youtubda bulunan videolardan yada hak sahibi olunan videolari yukledigimiz icin,youtube bu videolarda uyari olmasada yada para kazanmasi aktif olsa bile anlayip kapatiyor direk para kazanmayi.Bunun baska bir izahi yok yani.

Benim anladigim bu isden ortaya cikardigim sonuc bu.Ayrica aklima gelen bir baska seyde su,kapatilan hesaplarda kanallarda asiri derecede bir etkinlik yada olaganustu bir durum olmusda olabilir.Yeni acilan kanalarin aninda devre disi birakilmasida oluyormus,buna ne diyecegim bilmiyorum ama o kisinin Youtube GBT'sine bakmak lazim,yada yine youtube'un bok yemesinden dolayi olabilir.Bekleyecegiz gorecegiz bunu ilerleyen gunlerde.

Cunki youtube son gunlerde acaip kafayi yedi.Yurtdisinda olmama ragmen benim basima gelen bazi seyleri size yazayim.

*Kanalima 2 Mb lik video atiyorum 30-40 dk da yukluyor !
*Kanala giriyorum kanaliniz kapatilmistir yaziyor,F5 yapiyorum kanal aciliyor !
*Videolari listeliyorum,hic bir videonzu yok diyor,10 dk sonra giriyorum alayi karsima cikiyor.
*Bir baska kanala giriyorum,bu kanal kullanilmiyor diyor,2-3 dk sonra kanalim geri geliyor.
*Kendim bi video cekiyorum,bos bir not defterinde yazi yaziyorum youtube yukluyorum,bana bu video bazi ulkelerde engellendi hatasi veriyor.
*Ayni videoyu geri yukluyorum,3. kisiler vs uyari verdiryor.

Durum bu,bekleyip herseyi gorecegeiz arkadaslar.
Reklamlar