Tekil Mesaj gösterimi
Okunmamış 5.12.2014, 23:01
asperger25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye

Etiketlendi : 13 Yazıda
Etiketlendi: 3 Başlıkda

Alıntı:
xSultanx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
güzel özgün kanalınızın devamını dilerim,özgün kanalda devamlılık onemlıdır hocam bu arada diger diller'de alt yazı ve aynı videonun farklı baslıklar'la alt kanal yaparsanız daha guzel olur hem extra kazanc saglam dahada fazla insana ulasmıs olursunuz
Çok sağolun hocam güzel dilekleriniz için. Yabancılar için Turkish kebab şeklinde İngilizce versiyonunu hazırlayabilirim süper bir öneri
Kanal biraz büyüsün alt kanalı da yapıcam nasip olursa...

Alıntı:
Spor Servisi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
hocam şişleri sadece video çekmek için yaptıysan ben yiyebilirim
Hocam aramızda kalsın ama ben yedim videodan sonra. O ikinci dürüm kardeşim içindi ama onu da ben yedim Erzurum'a yolunuz düşerse buradan bana pm atın, buyrun gelin misafirim olun.

Alıntı:
sefaburak0714 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Öğrenciyiz açız yemek videolarıyla kendimizi avutuyoruz Bi intro tavsiye ederim daha güzel görünebilir bide malzemeler kısmı şeffaf olursa yine bi görsellik katabilir başarılarının devamını dilerim bol kazançlar
Ben 2 sene yurtta kaldım, tok tutsun diye bimden yağlı gevrek alıp yiyordum hocam öğrenciliği iyi bilirim. Ki zaten biz de her gün kebap yemiyoruz video bahanesiyle yedik yoksa kırk yılda bir ihtimal Anneme böyle diyorum kızıyor her gün yapıyorum diyor ama halbu ki yapmıyor

Saydam kısmı yapamadım hocam camtasiadan yapıyorum, başka program kullanmayı bilmiyorum. Varsa önerdiğin program saydamlık için kurcalayıp öğrenebilirim.

Alıntı:
aragon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
offf çok fena canım çekti
Hocam Erzurum'a yolunuz düşerse misafirim olabilirsiniz. Ben istesem annem yapmaz ama misafir olunca yapıyor