Tekil Mesaj gösterimi
Okunmamış 2.05.2015, 19:03
suhatuna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üye

Nereden: Smyrna - İzmir
Etiketlendi : 324 Yazıda
Etiketlendi: 6 Başlıkda
Standart Lütfen adam gibi bir VDS tavsiye edecek arkadaşlar baksın

Şu VDS işinden belki benim şansım yok , belki iyisine denk gelemiyorum bilmiyorum ama en sonunda Detiacted serverı 4 e böldurup yıne verım alamadım bugun belki 5. belkı de 6.günü ama gecen 4.gunumuzde de sorunla geçtiği için artık yıldım ...

270 Lira verdim arkadaşla ortak Detiacted server aldım ama şuanda giriş yapamıyorum

Geçen 15 - 20 gün içinde zaten tüm kanallarım kaapndı , zaiyat hat safhada 150 - 170 arası kanal 2 gunde telıf oldu toparlanmak ıcın yenıden baslamak istiyorum , bottan sonra VDS le yapalım dedik bu işi ama aldıgım server kahretti 1 haftadır ...

Bana içine rahat rahat girip çalışabildiğiniz , takıntı , kasıntı , açılmama , yok işlemcisi şişmeme , yok ramınin başı ağrımayan sorunsuz kullandıpınız VDS tavsiye yaparmısınız arkadaşlar ... Biran önce kendımı toparlamam lazım ama 1 haftadan beri Armutun sapı var , üzümün çöpü var 2 kanal zor yaptım ... Zaten vaktim sınırlı birde bunlarla uğraşmaktan bıktım ...

Tavsiyelerinizi bekliyorum ...

NOT : Lütfen VDS SATICISI ARKADAŞLAR değil , PERFORMANSLI , AKTİF ve SORUNSUZ ŞEKİLDE KULLANABİLEN ARKADAŞLAR yazarsa sevinirim ...
Reklamlar